Chelsea do të mbetet edhe pa trajner

Qeveria britanike ia bllokoi sot të gjitha asetet që i ka në këtë shtet miliarderit Roman Abramovich, i cili është pronar i klubit të futbollit Chelsea.

Së fundmi, sponzori i tyre kryesor në fanella kërkoi pezullimin dhe kërkoi ta largonte numrin tre nga fanellat.

Por, situata po shkon e po përkeqësohet për klubin londinez.

Kompanitë e basteve po e parashikojnë largimin e Tuchelit nga Chelsea, teksa koeficienti për t’u larguar është rritur ndjeshëm gjatë ditës së sotme.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mësimet që njerëzit zakonisht i mësojnë shumë vonë në jetë

Story i radhës

E gatshme për lidershipin e PD? Flet Rudina Hajdari

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish