Champions League ka zgjedhur lojtarin më të mirë

Champions League ka zgjedhur lojtarin më të mirë të kësaj xhiroje.

Mesfushori i Real Madridit, Luka Modriç është shpallur lojtari i javës në Ligën e Kampionëve.

Ai asistoi në golin e parë të “Los Blancos” dhe tregoi paraqitje fantastike duke e ndihmuar klubin të kalojë në fazën çerekfinale.

Sot u hodh shorti për ndeshjet çerekfinale në garën më prestigjioze evropiane.

Real Madridi do të përballet me Liverpoolin.

Ngjarja paraprake

Parashikimi i motit për të shtunën

Ngjarja e ardhëshme

Gjilani pranon 80 shtretër e pajisje teknologjike, donacion i bashkatdhetarit Mehmet Sopa

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian