Çfarë turpi pas gjithë asaj që kam bërë, shpërthen portieri i kampionit të Kosovës

Portieri korçar, Stivi Frashëri, nuk e ka pritur aspak mirë , mos përfshirjen nga FFK në  formacionin më  të mirë për vitin 2022.

Si portieri më i mirë u zgjodh, Enea Koliçi, që luan me Gjilanin dhe kjo ka bërë që Frashëri të reagojë ashpër në rrjetet sociale.

Pavarësisht shpalljes kampion me Ballkanin dhe arritjes historike në  grupet e Ligës së  Konferencës, ku Frashëri u bë disa herë protagonist, ai nuk u preferua në  formacionin më  të  mirë  të  zgjedhur nga FFK.

“Faleminderit për përkrahjen tuaj fallco. Çfarë turpi pas gjithë asaj që kam bërë”, shkroi ai.

Vlen të  theksohet se ceremonia e ndarjeve të  çmimeve u organizua mbrëmjen e djeshme.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tea zbulon qëllimin e lidhjes që krijoi në ‘Për’puthen’

Story i radhës

Kriza ekonomike detyroi një numër të madh zejtarësh t’i mbyllnin dyqanet e tyre

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish