Çfarë tregojnë ëndrrat me tradhti? Ekspertët japin kuptimet e ndryshme

Të gjithëve iu ndodhë, por çfarë kuptimi ka?

Nëse shihni partnerin ose partnerin duke ju tradhëtuar, fillimisht duhet të qetësoheni pasi janë ëndrra dhe jo realiteti.

Ekspertët shpjegojnë se gjiths këto lloj ëndrrash e kanë një shpjegim ose më shumë se një.

Ju mund të jeni ndjerë këto kohë se nuk e keni vëmëndjen e partnerit dhe subkoshienca juaj ju bën që të keni mendime të tilla si tradhëtia.

Një arsye  tjetër mund të jetë se jeni zënë dhe nuk keni folur.

Gjithashtu ekspertët që shpjegojnë ëndrra thonë se është mirë për të parandaluar këto lloj ndjenjash dhe ëndrrash që të flisni me partnerin sa herë të keni një paqartësi sado të vogël.

Ngjarja paraprake

Subvencione për biçikleta

Ngjarja e ardhëshme

Gjermani, numri i viktimave nga COVID-19 kalon shifrën 80 mijë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian