Çfarë t’i dhuroni vjehrrës për festa?

Duhet të mendoheni se çfarë të dhuroni duke mos shpenzuar shumë para, por në të njëjtën kohë personi tjetër të mbetet i kënaqur.

Puna bëhet dyfish më e vështirë kur personi tjetër është vjehrra e ardhshme!

Nëse jeni në takimet e para me mamanë e partnerit, e ndjejmë sikletin tuaj, merrni frymë thellë dhe zgjidhni një nga idetë më poshtë. Vjehrra s’do të ketë zgjidhje tjetër veçse t’ju shohë me dashuri.

#1.Qirinj aromatikë për shtëpinë

#2.Një palë çarçafë të bardhë borë!

#3.

Një kuletë të mirë, me emrin të personalizuar me inicialet e saj

#4.Një jastëk ku të shkruhen gjithë emrat e pjesëtarëve të familjes së saj

#5Një difuzor të mirë për shtëpinë!

#6.Një set tenxheresh do t’i bënte punë kujtdo!

#7.Një orë!

#8.Set produktesh për trupin

Ngjarja paraprake

Europa e frikësuar nga varianti i ri i virusit: Holanda në shtetrrethim, Belgjika ndalon udhëtimet turistike

Ngjarja e ardhëshme

Horoskopi për sot: E diel 24 janar 2021!

të fundit nga