Çfarë po ndodh në Ukrainë?

Evropë28 mars 2022

Ndihma e Ukrainës deri më tani nuk janë të mjaftueshme

Kombet e Bashkuara dhe partnerët e saj kanë dërguar furnizime për 890,000 njerëz në të gjithë Ukrainën që nga fillimi i luftës më 24 shkurt, sipas Osnat Lubrani, koordinatori humanitar i OKB-së në Ukrainë, shkruan BBC,…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Ballkani i Hapur”, pasaporta e tradhtisë kombëtare të Ramës

Story i radhës

Rënia e flokëve është një problem kronik?

Të fundit nga