Çfarë po ndodh me monedhat e huaja në Shqipëri? Ja me sa do të këmbehet sot euro dhe dollari

Shqipëria19 maj 2023

Aksident në aksin Vlorë-Fier/ Mjeti del nga rruga, përfundon në spital shoferi

Vlorë/Informacion paraprak
Sot, rreth orës 15:50, në autostradën Vlorë-Fier, shtetasi K. L., 33 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Ford”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.
Si pasojë e aksidentit ky shtetas…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sot edhe nesër qytetarët turq në Maqedoni mund të votojnë për raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale

Story i radhës

5 situata që vjedhin energjinë emocionale

Të fundit nga