“Çfarë ke veshur ti?”

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, herë pas here zgjedh që të publikojë imazhe provokuese në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi!

Ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet gjysmë e zhveshur. 26-vjeçarja shihet e  veshur vetëm një bluzë të zezë të shkurtër dhe të hapur në pjesën e dekoltesë, por pa reçipeta poshtë.

Barku i tonifikuar dhe gjoksi i madh janë ato që të bien në sy menjëherë.

Pamjen e kishte plotësuar me një palë vathë dhe me një varëse.

“Çfarë ke veshur ti?”, shkroi krahas postimit Beatrix.

Image

Beatrix Ramosaj
Ngjarja paraprake

Strakosha për The Guardian: Ta mposhtim Anglinë për ëndrrën Katar 2022, dua të luaj në Premier League

Ngjarja e ardhëshme

SHBA, Padi kundër ligjit mbi të drejtën e votës në Xhorxhia

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian