Çfarë janë duke përgaditur dy motrat Muja?

Duken super të kuruara e mjaft provokuese si dy motra bomba.

Kjo foto të lë pa frymë kur e sheh janë ato dy motrat Ela dhe Anila Muja.

Por çfarë po përgatisin ato, është thjesht një foto rasti, po reklamojnë ndonjë markë apo do të na sjellin ndonjë bashkëpunim muzikor, kjo pritet të shihet.BS

Ngjarja paraprake

Turqia regjistron 4.215 raste të reja me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

Një sms i ka kushtuar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian