Çfarë do të ndodhë sot në Kosovë?

Dy ngajrjet kryesore të datës 23 tetor.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) mban mbledhjen e radhës. (KQZ, Prishtinë, ora 11:00)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, dhe kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, do të vizitojnë kinemanë e parë të Prizrenit, ku ka filluar projekti i restaurimit. (Objekti i kinemasë së vjetër, afër zyreve të shoqatës “Esnaf”, ora 12:00)

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Kate na mëson si kombinohet e kuqja kaq bukur

Ngjarja e ardhëshme

Shkëlqim Hajdari nxjerr prapaskenat dhe paralajmëron ‘tërmet’

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian