Çfarë dhurate të ka bërë Ramushi? Ja si përgjigjet Anita Haradinaj

Bashkëshortja e ish-kryeministrit ishte e ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’ te Bieta Sulo.

Anita gjatë emisionit ka folur edhe për dhuratat që merr nga bashkëshorti i saj

E pyetur se nga kush merr më shumë dhurata, Haradinaj ka thënë se pjesën më të madhe të dhuratave ia bën vetë vetes.

“Më shumë i bëj vetë vetes dhurata sesa marr nga Ramushi”,  ka thënë ajo, teksa shton se e ka partnerin e zgjuar dhe ai  i dhuron vetëm lule.

“Unë e kam burrin të zgjuar, më dhuron vetëm lule”, deklaratë që u prit me të qeshura në studio nga të gjithë.

Ngjarja paraprake

Drita po Drita, ngadhënjen kundër kampionit

Ngjarja e ardhëshme

Ademi në Click Plus: Opozia propagandoi se nuk kemi shumicë, sot ua dëshmuam dhe ikën nga Kuvendi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian