Çfarë bën Chiara shtatzënë në mes të natës? I ngre mendjen dynjasë, çfarë tjetër!

Chiara Ferragni është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe mesa duket me raste zgjohet e shqetësuar nga sikleti i shtatzënisë. Çfarë bën kur zgjohet? Del para pasqyrës dhe shkrep një foto të vetes pothuajse nudo, vetëm me duart që i mbulojnë gjoksin.

Kjo nuk është hera e parë që bloggerja e njohur publikon foto të tilla, e me siguri nuk do të jetë e fundit.

Ajo ka treguar shpesh se është e lumtur me trupin e saj në çdo fazë të jetës dhe këtë e kënaqësi e shpreh herë pas here dhe me postime të kësaj forme.

Një gjë është e sigurt, Chiara di si të marrë vëmendje dhe të komentohet, por e bukura është që edhe pse del pothuajse nudo, nuk duket aspak keq.

Image
Ngjarja paraprake

Google do të investojë 7 miliardë dollar në krijimin e 10 mijë vendeve të punës

Ngjarja e ardhëshme

Ruajtja dhe mbrojtja e identitetit tonë kombëtar, është amanet dhe detyrim intelektual, patriotik e atdhetar!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian