Ja kur pritet rritja e temperaturave në Kosovë

Nga dita e premte mot i ndryshueshëm, me vransira, diell e priten edhe reshje të dobëta si shiu dhe bore. Temperaturat me tendencë të rritjes, parashikon “Prishtina Weather”. 26.01.2022 – Situata sinoptike në