Horoskopi ditor, e enjte 31 mars 2022

Dashi Mundësi të mira për të përmirësuar raportet ndërpersonale. Jeta juaj sentimentale premton momente të këndshme në mbrëmje. Beqarët do jenë të arsyeshëm dhe do dinë çfarë zgjedhjesh të bëjnë. Në planin

Blleki publikon këngën e re “Peru”

Reperi i njohur, Blleki është rikthyer me një projekt të ri muzikor pas disa muajsh mungesë. “Peru” mban titullin kënga të cilën reperi e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Për tekstin