Glow - Page 673

“Bëre një nga albumet më të mëdha të këtij viti”- Legjenda e muzikës Elton John vlerëson Dua Lipën: Djemtë dhe bashkëshorti im e adhurojnë

Legjenda e muzikës, Elton John ka vlerësuar albumin “Future Nostalgia” të këngëtares shqiptare, Dua Lipës duke thënë se “është më i miri për këtë vit”. Këngëtari 73-vjeçari bëri  deklaratën në një video Live në Instagram me Dua Lipën. “Dua të them se ti ndoshta ke bërë një nga albumet më të mëdha të këtij viti.

Stivi zhvesh Kri-në në mes të plazhit

Plot surpriza dhe të papritura edhe në këtë episod të Aventurierëve. Pasi u bë asistent i menaxherit, Lindi mori menjëherë detyrën e parë. Në Bumerang Beach Bar zhvillohet një ‘Shkuma party’ dhe Lindi së bashku me aventurierët e tjerë duhet të njoftojnë pushuesit e plazhit të Spillesë për këtë event. Së bashku me kolegët e

Horoskopi për sot, e shtunë 31 tetor 2020

Dashi Nesër do të jetë ditë shumë më e mirë se ato që keni përjetuar që nga fillimi i javës. Tani mund të përmirësoni situatën sentimentale dhe atë profesionale. Gjërat pozitive mund të vijnë por mos prishni gjithçka me polemika. Demi Tetori ka qenë një muaj shumë i ngarkuar për ju dhe shumë prej jush

E thotë studimi: Femrat që kanë pasur më shumë se një partner, duan seks me ish të dashurin

Një anketim në Britaninë e Madhe, tregon se femrat të cilat kanë pasur më shumë se një partner, ëndërrojnë të kryejnë marrëdhënie seksuale me ish të dashurin e tyre. Sipas studimit të nga Instituti i Seksologjisë, rezultoi se 38% e femrave në Angli, preferojnë të bëjnë seks sërish me ish të dashurin e tyre. Ndërsa

Bim Bimma ka një këshillë për Capital T lidhur me këngën e re

Capital T është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës vendore, i cili aktualisht po e shijon suksesin e këngës “Skulpturë”. Por, artisti e ka vazhduar punën për këngët e reja, që pritet t’i dëgjojnë fansat shumë shpejt. Ai ka publikuar një foto nga një studio muzikore, ku tregon që po punon për këngët

Fifi vendos të duket si këngëtarja e njohur për “Halloween”

Fifi u shndërrua në Amy Winehouse për “Halloween”. Përgatitjet e yjeve për “Halloween” kanë filluar qysh herët, madje ata kanë përzgjedhur edhe personazhet në të cilët u transformuan. Ndër ta është edhe Fifi, e cila me anë të një postimi në Instagram u shfaq e shndërruar në Amy Winehouse. Artistja e kopjoi të ndjerën Winehouse,

Vajza e Shyhretes e bën ‘kukull’ Egzonën

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil. Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar tek vajza e Shyhretes. E me këtë pamje, Egzona ka

Ushtrime fenomenale për muskuj barku

Edhe pse jemi mësuar t’i bëjmë ushtrimet për muskuj barku në pozicion të shtrirë, ne po ju propozojmë ushtrimet, po ashtu për muskuj barku, por në pozicionin vertikal që është mirë nëse nuk keni hapësirë apo vend të mjaftueshëm. Filloni ditën me këto ushtrime të thjeshta me të cilat do të forconi muskujt e barkut,

AlbanianEnglishMacedonian