Casillas i dorëzon rekordin Ronaldo-s dhe zgjedh favoritet për Champions-in

Ish-portieri Iker Casillas ka folur për Cristiano Ronaldo-n dhe Juventusin në një intervistë të dhënë për Sportweek.

“Cristiano do ta kalojë shumë shpejt rekordin tim të ndeshjeve në Champions, por kjo është e bukura e rekordeve”.

“Nëse nuk do të ketë probleme fizike do ta tejkalojë pa probleme, më duket mirë”.

“Champions? Juventus ka një skuadër të bukur. Edhe Bayern-i me Real-in, ashtu si City me Liverpool, të gjitha mund të shkojnë deri në fund”.

Ngjarja paraprake

Energji nga inceneratorët?Ambjentalisti: 50% e mbetjeve organike, s’mund të digjet lëkura e shalqinit dhe e preshit

Ngjarja e ardhëshme

Vdes aktorja e madhe dhe shumë e dashur për publikun!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian