Casado tërheq interesimin e dy klubeve

Mesfushori i Barcelonës, Marc Casado, raportohet se ka tërhequr interesimin e dy klubeve të Premier League-s.

Sipas mediave spanjolle, Neëcastle dhe Crystal Palace prej kohësh janë duke përcjellur të riun e ‘Blaugranave’.

Fundi i këtij sezoni, mund të jetë edhe fundi i Casado-s tek Barcelona.

Newcastel dhe Crystal Palace thuhet se janë të etur për talentin e katalonasve.

Dy skuadrat angleze, janë duke u përgatitur që të nisin negociatat me klubin spanjoll për të transferuar Casadon gjatë kësaj verë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zëvendësministri Hasani takon përfaqësues të kompanisë Menora Enkidu L&C

Story i radhës

Einxhel reagon për herë të parë ndaj akuzës së Rudina Dembacaj

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish