Cardi B reklamon Lamborghinin dhe nxjerr gjoksin

Ajo është e njohur për stilin e saj të jetës ekstravagante dhe blerjet e shtrenjta.

Dhe Cardi B u sigurua që ta dëshmojë edhe njëherë këtë, derisa ajo tregoi Lamborghinin e saj, përmes një fotoje që ndau në Instagram të premten, përcjell Bota sot.

Reperja 28 vjeçare, duket mjaft seksi teksa ka pozuar me një korse blu dhe pantallona të ngjashme, duke treguar kështu dekoltenë e hapur.

Ajo është shfaqur mjaft seksi, duke ekspozuar gjoksin bombastik./BS/

Image
Ngjarja paraprake

Joe Biden sot feston ditëlindjen, pritet të bëhet presidenti më i vjetër në histori të SHBA-së

Ngjarja e ardhëshme

Reprezentuesi i Kosovës, sot do të luftojë për finale në Kampionatin Evropian

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian