Capital T ‘thumbon’ vajzat: Mos iu besoni këtyre postimeve, se krejt vet i blejnë

Capital T drejtoi ‘thumba’ me postimin e fundit.

Reperi Capital T është një nga artistët më të suksesshëm të estradës shqiptare, i cili njëherësh është shumë aktiv me këngë të reja.

Ai po e përmbyll vitin me shumë suksese, pasi këngët e tij të albumit “Skulpturë” u pritën shumë mirë nga fansat.

Së fundi, reperi me anë të një postimi tregio se i bëri vetes një dhuratë për Vitin e Ri, nga “Louis Vuitton”.

Me këtë rast, ai në formë shakaje tha se nuk duhet t’iu besohet këtyre postimeve, kur thonë se i morën dhuratë, ngase i blejnë vet.

“Mos ju besoni ktyne posteve se krejt vet i blejn”, shkruan Capitali.

Image
Ngjarja paraprake

Iu gjet municion luftarak në banesë, në pranga 54-vjeçari në Krujë

Ngjarja e ardhëshme

Koha dëshmon se Zidane kishte të drejtë për largimin e Bale dhe Iscos

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian