Capital T poston pozën e veçantë, shfaqet në krahët e femrës më të rëndësishme

Reperi i dashur për publikun, Capital T, prej disa kohësh është në qendër të vëmendjes nga mediat rozë. Kjo për arsye se po përflitet për një lidhje të mundshme me modelen e njohur, Adrola Dushi.

Madje u tha se ata kanë kaluar disa ditë pushime së bashku në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Por në lidhje me këto thashetheme nuk reagon asnjëri prej tyre.

Tashmë reperi i njohur është kthyer në Kosovë dhe menjëherë është hedhur në krahë të gruas më të çmuar të jetës së tij.

Ai ka postuar një moment, ku shfaqet duke u përqafuar me nënën e tij. “Ti je shtëpia ime”, ka shkruar Capital T.

Image

Insta
Ngjarja paraprake

Basha refuzon ftesën e Ramës, reagon kryeministri

Ngjarja e ardhëshme

518 viktima dhe mbi 5 mijë raste të reja me Covid-19 në Meksikë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian