Capital T konfirmon publikisht lidhjen

Mbrëmjen e sotme, Capital T ishte i ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan”, ku u pyet dhe rreth jetës private.

Reperi tha se është i dashuruar, mirëpo ende nuk ka diçka konkrete.

“Ma kanë marrë zemrën.

Image

Jemi rrugës por s’kemi akoma diçka konkrete”, tha ai, ndërkohë preferoi të mos e zbulonte emrin e partneres.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Punëtorët e kafenesë gjejnë një piton të madh në tualet

Ngjarja e ardhëshme

Nadal fiton masterin e Romës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian