Candice Swanepoel pozon me mini-bikine

Ajo ka punuar shumë gjatë izolimit në mes pandemisë së koronavirusit.

Dhe Candice Swanepoel ka dëshmuar se nuk ka pushim për të, derisa pomovoj markën e saj Tropic of C në Instagram të hënën.

Supermodelja mburrej me figurën e saj me një palë bikine të vogla./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Prezantim i llojit të ri të maskës për mbrojtje nga Kovid-19 

Ngjarja e ardhëshme

A është adresimi në një gjykatë ndërkombëtare i ‘Detit’, një alibi për t’i hapur rrugën rinegociimit të marrëveshjes së vdekur të vitit 2009?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian