Caktohet drejtues politik i PD-së në Kukës, Flamur Hoxha

Flamur Hoxha është caktuar drejtues politik i Partisë Demokratike në Kukës. Hoxha është aktualisht kreu i PD në Kamzë. Më herët, PD ka caktuar dhe tetë drejtuesit që do të drejtojnë fushatën elektorale për zgjedhje në Tiranë.

Mes tyre ishte edhe ish-deputeti Flamur Noka, që do të drejtojë fushatën në Kamzë, Paskuqan, Vorë.

DREJTUESIT POLITIK SIPAS DEGËVE:

Dega Tiranë 1 + 12 + 14

ALDO BUMÇI

Dega Tirana 2 + 3 + 10

JORIDA TABAKU

Dega Tirana 4 + 8

ALFRED RRUSHAJ

Kavajë + Rrogozhinë

GRIDA DUMA

Dega Tirana 5 + 7

AGRON SHEHAJ

Dega 9 + 11

ALBANA VOKSHI

Dega Tirana 6 + 13 + 15 + 16

BELIND KËLLIÇI

Kamëz + Paskuqan + Vorë

FLAMUR NOKA  

Ngjarja paraprake

OBSH vazhdon hetimet mbi origjinën e COVID-it

Ngjarja e ardhëshme

Instagram ka një mënyrë për të mbrojtur llogaritë e përdoruesve prej hakerëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian