Çairi edhe me një hapësirë të re parkimi (FOTO)

Komunës së Çairit i është shtuar edhe një hapësirë të re parkimi.
Siç bën të ditur kreu i komunës Visar Ganiu, ekipet komunale për momentin janë duke punuar për krijimin e një hapësire të re të parkimit dhe që gjendet në rrugën ”Strumiçka 12”. Kjo hapësirë padyshim se do të ndikojë në rritjen e numrit të vend-parkingjeve në Komunën e Çairit.

Vazhdojmë edhe me më shumë projekte të rëndësishme për Çairin tonë të zemrës!-shkruan Ganiu .

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Selami në takim me zv/ ministren e financave të Shqipërisë Vasilika Vjero

Story i radhës

Maqedoni: Sindikatat e Policisë dhe Armatës të shtunën në protesta, duan paga më të larta

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish