BUSHI: Roli i mësimdhënësve është i SHENJTË

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Nazim Bushi përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në facebook ka uruar të gjithë mësimdhënësit me rastin e 7 Marsit, Ditës së Mësuesit.

Bushi me këtë rast ka shkruar se “deri në pafundësi nderon mundin dhe djersën e të gjithë mësimdhënësve pasi që pikërisht janë ata që përmbushin misionin më të shtrenjtë për të gjithë ne, edukojnë më të dashurit tanë, brezat e rinj, fëmijët tanë.”

Ky është postimi i plotë i Bushit në facebook:

Ngjarja paraprake

Conte i pasigurt nëse do vazhdojë të qëndrojë në Inter

Ngjarja e ardhëshme

Nëse qëndroni ulur për një kohë të gjatë, bëni këto ushtrime pesëminutëshe të jogës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian