“Burri im ëndërron se bën seks me gra tjera, përmend në gjumë edhe…”

E dashur Deidre: Partneri im ëndërron të bëjë seks me njerëz të tjerë.

Ai rrokulliset drejt meje, më puth kurrizin dhe më prek gjoksin ndërsa flet për dikë tjetër.

Ai madje më ka thirrur me emrin e një gruaje tjetër ndërsa më përkëdheli në gjumë.

Unë jam 35 vjeç dhe partneri im është 38. Kemi pesë vjet që jemi bashkë.

Dikur bënim seks çdo ditë, por gjatë javëve të fundit mezi bëhemi intim një herë në javë.

Ai zemërohet nëse përpiqem të flas me të për mungesën e pasionit, duke thënë se duhet të bëj më shumë përpjekje.

Ai ka filluar të mbajë veten në punë dhe të rruhet më shpesh.

Kur përmend sjelljen e tij gjatë natës, ai thotë se nuk e kujton atë dhe thjesht qesh. A duhet të shqetësohem se ai ka një lidhje?

Deidre thotë: Një njeri i denjë do të shkatërrohej kur kuptonte se çfarë po bënte ndërsa flinte. Qëndrimi i tij është thjesht të qeshë.

Thuaji që e ke dëgjuar të thotë emrin e një gruaje tjetër dhe pyete nëse e mban mend ëndrrën. Thuaj se ju ngatërroi.

Pyete atë se çfarë mendon për këtë – dhe thuaji se nuk mund ta lëkundet ndjesinë se ai po takon dikë tjetër.

Së paku, ju meritoni ndershmëri.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Tërmet në Korçë

Story i radhës

Pamje mbresëlënëse, NASA sjell imazhet e një vrime të zezë që shkatërron një yll në hapësirë (VIDEO)

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish