Burri i saj është 20 vjet më i ri, Priyanka zbulon linjat ‘vrasëse’

Ajo bëri famë pasi fitoj Miss World 2000, përpara se të bëhej një yll i jashtëzakonshëm i filmit në Indinë e saj.

Dhe Priyanka Chopra vazhdon të magjepsë, derisa ka zbukuruar kopertinën e revistës Elle për muajin mars, duke pozuar me disa veshje fitnesi.

Ajo poashtu zbuloj në këtë intervistë se ishte habitur kur burri i saj, Nick Jonas i propozoj asaj vetëm pas dy muajsh lidhje.

Në këto foto të reja për revistë Elle, Priyanka ndonëse 38 vjeqare e martuar me një 28 vjeqar, tregoj anën e saj të mirë, linjat mahnitëse./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Jeff Bezos nuk do të jetë më CEO i Amazon

Ngjarja e ardhëshme

Fara domatesh me çmime stratosferike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian