Burri i Fjolla Morinës ka një kërkesë për kryeministrin Kurti: Mos ia shtrenjto rrymën popullit, më thuaj nëse ke nevojë për para

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina dhe bashkëshorti i saj, Fisnik Syla, së fundmi kanë qenë në krye të mediave rozë për shkak të një skandali me një kompani agjencie.

Gjatë ditës së djeshme, Syla në llogarinë e tij personale në “Instagram” ka publikuar disa pamje, ku shihet i rrethuar me para.

Ndërsa, ai kishte edhe një kërkesë për kryeministrin e Republikës së Kosovës, Albin Kurtin, lidhur me shtrenjtimin e energjisë elektrike.

“I dashur kryeministër, Kurti ju kam shumë për zemër, por mos e rritni çmimin e rrymës për popullatën. Nëse ju nevojitet buxhet, boni zo!”, ka shkruar Syla.

Image

Fisnik Syla

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kur pritet që Regi Lushkja të debutojë me Sherif Tiraspolin?

Story i radhës

Kovaçevski dhe Stoltenberg flasin për krizën Ukrainë- Rusi: Të përgatitemi për më të keqen!

Të fundit nga