Burri i Arbana Osmanit bëhet për spital

Ylli i “Big Brother VIP Albania”, këtë verë është martuar edhe zyrtarisht me regjisorin Eduart Grishaj.

Çifti që tashmë kanë edhe dy fëmijë së bashku, jetojnë të lumtur në Tiranë.

Osmani, në faqen e saj në Instagram ka postuar momentet më pikante dhe të rëndësishme të kësaj dite në ikje. Gjatë javës, ndër të tjerash bashkëshorti i Arbanës ishte bërë për spital.

Image

Eduart Grishaj

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kurorëzuan dashurinë e tyre disavjeçare në martesë në qershor.

Çifti realizoi një ceremoni shumë private në Itali, me praninë e njerëzve më të dashur.

Story i mëparshëm

Bekë Berisha: Fort po u hatrojshin VV-ja me bo me i zanë tuj vjedhë

Story i radhës

Nis monitorimi i zhurmave në lokalet e gastronomisë në Prishtinë

Të fundit nga