Bulliqi falënderon punëtorët e Administratës Komunale për punën dhe bashkëpunimin

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi në ditën e fundit të vitit 2020, ka takuar punëtorët e administratë, të cilët i përgëzuar për punën.

Ai po ashtu ka shprehur mirënjohje ndaj tyre për gatishmërinë e bashkëpunimit.

Postimi i plotë i saj:

Me rastin e përmbylljes së vitit 2020, kam takuar stafin e Administratës Komunale, ku vlerësova lart punën dhe angazhimin e tyre që pavarësisht situatës me pandemi, ata nuk janë ndalur së punuari.

I falënderova për punën e mirë që po bëjnë në shërbim të qytetarëve. Poashtu, jam i gëzuar shumë me pritjen dhe gatishmërinë e tyre për bashkëpunim për neve si qeverisje e re komunale. Qoftë një vit i mbarë e i suksesshëm për të gjithë qytetarët.

Ngjarja paraprake

Rrahmani e pret vitin e ri në Dubai, shfaqet duke marrë rreze dielli

Ngjarja e ardhëshme

Ronaldo po e mbyll vitin me më shumë gola se ndeshje

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian