Bukuroshja e Naimarit sensacion në internet

Me fotografi tërheqëse në Instagram, manekenia amerikane me rrënjë kroate, 28-vjeçarja Natalia Barulich, çdo ditë i kënaq mbi 3,5 ndjekës.

Pasi që para do kohe ka bërë të ditur se është në lidhje me njërin prej futbollistëve më të mirë të botës, Neimarin, kjo manekene është gjithnjë e më e popularizuar.

Natalia ka lindur në Los Angelos dhe ka rrënjë kubane e kroate.

Është e ditur se babai i saj, një ndërmarrës nga Zagrebi, ka vendosur të kalojë jetën në anën tjetër të oqeanit.

Krahas profesionit të modeles, Natalia është edhe ish balerinë, e cila paraqitet në spotin e Britney Spearsit ‘Work B**ch’. 

Ngjarja paraprake

Ndalohen dhjetëra migrantë të parregullt në Turqi

Ngjarja e ardhëshme

Çanak shokon KOS-in: Çfarë lloj kishe është ajo që i frikësohet Zotit sa mban rrufepritës?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian