Bukuroshja braktis portën për t’u shndërruar në “mbretëreshën”…

Abigail Ratchford është një prej modeleve më të ndjekura në mbarë botën.

Seks-bomba amerikane aktualisht numëron gati 10 milionë fansa në rrjetet sociale dhe nuk resht së provokuari me fotot të nxehta.

Por, vite më parë modelja ka pasur një lidhje të ngushtë edhe me sportin, pasi është marrë me futboll, ku aktivizohej si portiere.

Image

Megjithatë, eksperienca e saj në fushën e blertë nuk zgjati shumë, pasi bukuroshja vendosi ta braktiste portën për t’u shndërruar në “mbretëreshën” e “Instagram”-it, aty ku po korr sukses të jashtëzakonshëm si modele.

Ngjarja paraprake

Asnjë nuk e di çfarë ndodhi me bashkëpunimin e Majkit me Ledrin

Ngjarja e ardhëshme

Turma e njerëzve rreh për vdekje dhe djeg një burrë për përdhosje të Kuranit në Bangladesh

të fundit nga

Chiellini provokon

“Hetimet? Lënë kohën që gjejnë… Pas titujve duhet të dish të presësh”

AlbanianEnglishMacedonian