Bujqësia/ Kryemadhi: Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar shkurtimisht në Facebook programin e forcës politike që përfaqëson sa i përket sektorit të bujqësisë.

Sipas Kryemadhit, bujqësia, blegtoria dhe agropërpunimi janë sektorë kryesorë ekonomikë që rrisin mirëqënien dhe vendet e punës.

“Mbështetje e plotë për fermerin dhe prodhimin vendas.

Bujqësia, blegtoria, agropërpunimi, sektorë kryesorë ekonomik që sjellin cilësi jete, mirëqenie dhe vende pune”.

Ngjarja paraprake

Kanadaja e konsideron gjenocid trajtimin që u bëhet ujgurëve nga Kina

Ngjarja e ardhëshme

Sot aktvendimi për “Monstrën”, retro nga rigjykimi

të fundit nga