Bujar Qamili rrëfen se si ishte tradhtuar nga e dashura: E pash me dikë tjetër

Bujar Qamili është një prej këngëtarëve më të pëlqyer të zhanrit popullor dhe të muzikës së lehtë shqiptare.

Ai ka qenë së fundmi ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku ka rrëfyer të pathëna nga jeta e tij personale dhe profesionale.

Ndër të tjerash, këngëtari Qamili kujtoi një moment shumë të hidhur të jetës së tij – përkatësisht zhgënjimit që kishte përjetuar pas zbulimit të tradhtisë nga e dashura e tij.

“Kam pasur dikur një të dashur, dhe e pash me dikë tjetër. Më zhgënjeu. Kam thënë: ‘Si e bëri kjo këtë punë’”, ka thënë këngëtari shkodran.

I pyetur nëse vendosi të ballafaqohej me të pas kësaj ngjarje, Bujari tha se kishte refuzuar ta bënte një gjë të tillë.

“Jo, nuk shkova aty. Më pa që e pash, thash: ‘Kurrë nuk ma kishte marr mendja që ndodhin gjëra të tilla, por ja që ndodhkan”, tha këngëtari i hitit “Mi dhe flakë mallit tim”. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Fitore e pritur e Rahovecit

Story i radhës

Tramvaji i Kievit s’ndalet pavarësisht luftës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish