Bujar Osmani votoi dhe ju pret sonte në shesh për të festuar

Ngjarja paraprake

Votoi Talat Xhaferi: Demokracia është më e fuqishme kur të gjithë marrim pjesë, kur dëgjohet çdo votë

Ngjarja e ardhëshme

Rrahje në Gostivar, policia qetëson situatën me të shtëna në ajër

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian