Bujar Osmani: 98% e anëtarëve të partisë janë të kënaqur nga përbërja qeveritare e BDI-së

BDI-ja realizon anketa dhe rezultatet e fundit që dalin nga ato tregojnë se anëtarët e partisë janë të kënaqur nga përbërja qeveritare aktuale e BDI-së. Këtë në Click Plus e deklaroi Bujar Osmani derisa ka folur për temat politike si zëdhënës partie.

“Nga anketa e fundit që është bërë nga partia, në mbledhjen e fundit të kryesisë u prezantua edhe raporti. Aty thuhej se 98% e të anketuarve, anëtarë të BDI-së janë deklaruar se janë të kënaqur nga ministrat aktual që janë në Qeveri”, tha Osmani.

Ngjarja paraprake

Dëmtim i rëndë për Ozil, largohet nga fusha me barrelë

Ngjarja e ardhëshme

Cole: Ishte njëra nga paraqitjet më të mira të Chelseat që kam parë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian