Buci me pyetje pikante për Ganiun: A ta bëj gati kuferin?

Gjatë ditës së sotme, një bisedë me tone të përziera është zhvilluar mes Bucit dhe Ganiut.

Madje, për këtë të fundit Buci kishte një pyetje goxha pikante.

A po don me ta bë kufirin gati?”, ka qenë pyetja e Bucit drejtuar Ganiut.

Por, si erdhi deri tek kjo pyetje, dhe si u përgjigj Ganiu.

Më poshtë shihni videon.

Story i mëparshëm

Rohde: Kosova po përparon më shpejt se vendet tjera të rajonit drejt BE-së

Story i radhës

Lojtarët me rendimentin më të lartë në këto eliminatore, kryeson Jasir Asani

Të fundit nga