Bruno: Mikela më dukesh seksi kur je me nerva

Bruno e ka bërë një deklaratë të tillë.

Derisa po diskutonin rreth takimeve të tyre, Bruno i është drejtuar Mikelës.

Ai tha se ajo ka qëndruar e qetë në takimin e bërë me njërin nga konkurrentët dhe Mikela nuk është e tillë.

Ndërkohë, duke diskutuar ai i thotë se është më tërheqëse kur është nervozuar se sa e qetë.

Shiko videon e plotë:

 

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Çfarë flitet për Eriksenin?

Ngjarja e ardhëshme

A do t'i takoj Gostivari UÇK-së apo VMRO-së!?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian