Brozovic del pozitiv me Covid-19

Mesfushori i Interit, Marcelo Brozovic ka rezultuar pozitiv në analizat e koronavirusit.

Thuhet se lojtari është prekur, meqenëse ishte parë duke u përqafuar me Domagoj Vida që rezultoi pozitiv më herët.

Lajmin që kroati ka rezultuar pozitiv e ka konfirmuar eksperti i merkatos, Gianluca di Marzio.

Sipas tij, Interi është njoftuar që lojtari ka dal pozitiv me Covid-19.

Këtë edicion mesfushori ka bërë 10 paraqitje dhe ka realizuar një gol.

Ngjarja paraprake

Ruskovska: Në rastin e Dimova, ekziston dyshimi se është shkelur Ligji për Prokurimin Publik

Ngjarja e ardhëshme

Lipjanasit edhe pse në ‘të verdhën’, po sillen si në ‘të kuqen’

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian