Broja: Golat me Chelseat, ndjesia më fantastike

Armando Broja ka qenë protagonist me Chelsean në dy miqësoret e zhvilluara, teksa ka realizuar dy herë. Në sajtin e klubit bomberi flet për ditët e para të kësaj aventure fantastike që po përjeton.

“Këto ditë kanë qenë fantastike për mua. Djemtë janë shumë të dashur.

Stërvitjet kanë qenë të mira, por edhe shumë intensive dhe na është dashur një punë e fortë.

Pa harruar që është edhe kënaqësi dhe qejf që të jesh përreth këtyre djemve, trajnerëve dhe të gjithë stafit. Fatmirësisht kanë qenë ditë pozitive edhe me golat që kam shënuar në ndeshjet miqësore”, tha Broja.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Kushti për deklarim të pasurisë lë jofunksional Këshillin e Cilësisë

Ngjarja e ardhëshme

Elvana merr vëmendje me grimin e saj të veçantë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian