​Britney Spears poston një mesazh dashurie për motrën e larguar

Britney Spears ka postuar një homazhe për motrën e saj në Instagram, edhe pse dyshja janë të ndarë.

Pavarësisht se më parë kishte sulmuar Jamie Lynn Spears, 31-vjeç, se nuk e kishte mbështetur atë gjatë kohës që ishte nën kujdestari, Britney shkoi në Instagram në datëlindjen e saj të 41-të për të ndarë një mesazh të vrullshëm për motrën e saj.

“Është dita ime “b”, por ti je zemra ime, kështu që unë po mendoj për ty … Urime që je kaq e guximshme, frymëzuese dhe tregove guxim dhe lavdi në shfaqjen tënde !!! Nuk je vetëm … nëse dikush e di se si ndihet… E kuptoj. Motra ime e vogël !!! Të dua !!!”

Britney postoi gjithashtu një mesazh dashurie për djemtë e saj të larguar, Jayden dhe Sean Preston, të cilët i ndan me ish-bashkëshortin Kevin Federline.

“Të dy djemve të mi … Unë ju dua … Unë do të vdisja për ju !!! Zoti i shpejtoftë zemrat e mia të çmuara !!! Do të jepja gjithçka vetëm për të prekur fytyrën tënde !!! Unë dërgoj dashurinë time … Mamasita.”

Dhe, Britney zbuloi se bashkëshorti i saj Sam Asghari, 28, e surprizoi me një tortë dhe i këndoi ëmbël ‘Happy Birthday’.

Ajo shpërndau një video dhe shkroi: “Burri im më befasoi!!! Unë jam e sëmurë me grip dhe ai zbriti në katin e poshtëm … ai ishte shumë i qetë !!!! Të dua !!!! Është Zoti dhe zonja Asghari !!!

Në klip, Sam u pa duke vendosur qirinj në një tortë të bardhë ditëlindjeje, ndërsa në sfond dallohej një tortë rozë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Blinken: SHBA po kërkon mënyra për ta shpallur Rusinë një vend sponsor të terrorizmit

Story i radhës

Reagon Prishtina: Referi Artan Gashi shkakton moszhvillimin e ndeshjes

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish