Brenda shtëpisë së Çiljeta Xhilagës

Çiljeta Xhilaga eshte nje nder kengetaret me te njohura dhe me te dashura per publikun. Edhe pse eshte shume e ngarkuar me karrieren e saj,ajo ka ndare me fansat momente nga shtepia e saj.

Image

Pak kohe me pare ne emisionin “E diela Shqiptare” ne rubriken “Per dreke me mua” kengetarja ishte e ftuar bashke me gazetarin Alban Xhihani dhe aktorin Gent Hazizi.

Ajo hapi dyert e shtepise se saj dhe mirepriti te ftuarit. Kamera kapi dhe ambientet luksoze te shtepise teksa CIljeta ishte duke pergatitur dreken.

Image

Shtepia ishte e arreduar ne nje menyre shume te bukur dhe moderne. Ambientet e shtepise duken luksoze dhe ngjyra qe mbizoteron eshte e bardha dhe lejlaja.

Pervec talentit ne muzike,Ciljeta tregoi se ishte nje amvise shume e mire pasi gatimet e saj u pelqyen shume nga te ftuarit.

Image
Ngjarja paraprake

833 të vdekur nga COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

“Nganjëherë mendjen ta marrin këmbët”- Rama poston shprehjen e njohur të Petro Markos

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian