Brenda pushimeve ekzotike të Jori Dellit dhe Fred de Palma

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP” dhe modelja e njohur Jori Delli ka qenë në qendër të mediave rozë së fundmi  më së shumti prej jetës së saj personale.

Duke nisur nga aludimet për një marrëdhënie me Noizy-n, e deri tek lidhja me artistin italian Fred De Palma. 

Ndërkohë, pak ditë pasi kanë bërë publike marrëdhënien e tyre, dyshja kanë nisur pushimet së bashku.

Image

Jori Delli dhe Fred de Palma

Teksa i kanë përditësuar të gjithë ndjekësit e tyre me foto dhe copëza momentesh të pushimeve të tyre.

Teksa Shqipëria ishte destinacioni i tyre për të kaluar verë, modelja ka publikuar foto ku duket se po shijon cdo sekondë në maksimum, ndërkohë që ka ndarë momente të lumtura me partnerin e saj.

Image

Jori Delli dhe Fred de Palma
Story i mëparshëm

​Nëntë vjet nga vendimi i Kushtetueses rreth zgjedhjes së kryetarit të Kuvendit

Story i radhës

Dorëheqja e Kovaçevskit dhe ministrave të BDI-së, qytetarët: Pasi i kanë mbush xhepat duan të ikin (VIDEO)

Të fundit nga