Brazili e ka rastin që të demolojë Serbinë

Kombëtarja e Brazilit, pesë herë kampioni i botës, e ka rastin që sonte të demolojë Serbinë.

Brazili është në Grupin G të Kampionatit Botëror, me Zvicrën, Kamerunin dhe Serbinë.

Zvicra e Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhakës e ka nisur me fitore, me rezultat 1:0 ndaj Kamerunit. 

Brazili – Serbia

Brazili: Alisson, Danilo, Marquinhos, Thiago Silva, Alex Sandro, Casemiro, Lucas Paqueta, Neymar, Raphinha, Richarlison dhe Vinicius Junior.
Serbia: V. Milinkoviq-Saviq, Milenkoviq, Velkoviq, Pavlloviq, A. Zhivkoviq, Gudel, Llukiq, Mlladenoviq, S. Milinkoviq-Saviq, Tadiç dhe A. Mitroviq.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Trika të shkëlqyer me detergjentin e rrobave

Story i radhës

​Bulliqi e Damka inspektojnë punimet e urave në disa fshatra të Podujevës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish