Braçe ironizon krerët e PD: Ronaldo iku nga Reali, Messi nga Barça, Basha me Berishën?

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka ironizuar Lulzim Bashën sot pas ikjes së Messit nga Barcelona.

Braçe ka përmendur Cristiano Ronaldon që u largua nga Madridi ndërsa për Bashën asgjë nuk ndryshon, ai qendon me Berishën.

Pas deklaratës së Yuri kim, e cila tha “partia të mos hajë bar për hatër të një personi”, numri 2 i qeverisë shkruan:

Në fushat me bar ka jetë! Krahas shkrimit publikon dhe një foto të Bashës ku duket sikur merr një vendim të prerë.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Njihuni me Doni Luxe, gati projekti i tij i tretë

Ngjarja e ardhëshme

Nju Jork: Ligjvënësit pranë përmbylljes së hetimit mbi Guvernatorin Cuomo

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian