Bozdo: Në sondazhe ka ngjitje të PD-së nga java në javë, duhen parë kandidatët

Pedagogia Reila Bozdo u shpreh se në sondazhe PD ka një ngjitje javë pas jave.

Bozdo: Deri më tani kemi segmente të programit dhe një plan konkret që kur të bashkohet me njerëzit, mund të bëjë jnë punë të mirë. Kur njerëzit do të dalin, atëherë do të shohim produktin.

Koha për të krijuar frymën, nuk ka ardhur ende. Unë e shoh te sondazhet një ngjitje të PD-së nga java në javë. Kjo është shenjë pozitive.

Kundërshtari nuk ka nevojë për njerëz, sepse logoja fiton vota.

Ngjarja paraprake

U tha se ndërroi jetë, “i vdekuri” lëviz në tryezën e autopsisë

Ngjarja e ardhëshme

Për llafologët, duke përfshirë edhe vetën!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian