Bozdağ: Kur ka sulm ndaj muslimanëve ligji dhe shteti heshtin

Story i mëparshëm

Ahmeti ngushëllon familjen Krasniqi e Mehmetaj me rastin e vdekjes së bashkëshortes së heroit Adrian Krasniqi

Story i radhës

Ndahet nga jeta ish-presidenti i Federatës Italiane të Futbollit

Të fundit nga