Borë në Kodrën e Diellit dhe Malin Sharr

Kodrën e Diellit dhe Malin Sharr gjatë natës e kanë mbuluar rreshjet e borës.Trashësia e borës është 3-5 centimetër kurse rrugët janë të kalueshme dhe komunikacioni zhvillohet pa probleme.

Trafiku rrugor në Maqedoni zhvillohet në rrugë të lagështa.

Nga Lidhja Auto-moto e Maqedonisë informojnë se intensiteti i trafikut në rrugët jashtë zonave urbane është mesatar, ndërsa në pikat kufitare nga ana e Maqedonisë, nuk ka vonesa për hyrje dhe dalje nga vendi.

Ngjarja paraprake

Shqiponja bindëse ndaj Vjosës në hendboll

Ngjarja e ardhëshme

Brexit: Vërtet raundi i fundit?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian