Bora shkëlqeu në tapetin e kuq! Me të edhe Donald Veshaj?

Sonte po zhvillohet pasarela e shumëpritur e Valdrin Sahitit ku po prezanton edhe koleksionin e tij të ri.

Një mbrëmje gala e përgatitur deri në detajin më të vogël, të ftuarit e parë kanë shkelur në tapetin e kuq dhe u ndalën për fotografi.

Bora parakaloi në tapetin e kuq dhe shkëlqeu me veshjen e saj. Prive kupton që Donald Veshaj është prezent në sfilatën e shumëpritur të Valdrin Sahitit dhe arsyeja e prezencës së tij është pikërisht Bora.

I pyetur nga gazetarët që mbulojnë eventin e madh, ai u përgjigj duke thënë: “Nuk e di listën e të ftuarve”.

Shihni edhe fotografitë e Borës në tapetin e kuq.

Image
Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kundërshtimet e Turqisë për NATO-n do të jenë temë diskutimi në SHBA

Story i radhës

Chelsea rivalizon Barcelonën për Lewandowskin

Të fundit nga