Bora gjysmë metri/ Fshati Panarit në Korçë me 40 familje i bllokuar prej 13 ditësh

Rruga Shtyllë-Panarit vijon ende të jetë e bllokuar. Banorët tentojnë të çajnë rrugën me xhipa, por pa sukses.

Trashësia kalon mbi gjysmë metri, ndërsa Bashkia Korçë ende nuk ka nisur asnjë mjet borëpastrues në zonë.

Në Panarit prej 13 ditësh mbi 40 familje  të izoluara të cilat nuk komunikojnë dot me njësinë Vithkuq apo me  Korçën.

Image
Ngjarja paraprake

Fiton një miliard e 50 milionë dollarë në lotari

Ngjarja e ardhëshme

Si u bë që Ronaldo dhe Messi refuzuan të luanin së bashku në ofertën ‘stratosferike’ nga Arabia Saudite

të fundit nga